“Łowcy wyzwań”, czyli podcast dla tych, którzy się ich nie boją. Wyzwań i podcastów. To autorska propozycja firmy cnw media, która obrazuje między innymi nasze podejście do produkcji tego typu multimediów.

Dobry podcast musi być przemyślany i zaplanowany. Naszym zdaniem nie wystarczy tylko włączyć nagrywania, zarejestrować materiał, pomontować go i wrzucić na platformę podcastową. To, co chcemy zaproponować, to programy z profesjonalnie przygotowaną oprawą. Niewątpliwie, żeby wiedzieć, czego będziemy potrzebować do wyprodukowania takiej oprawy, musimy ten tworzony program zaplanować. Co będziemy przekazywać? Czy będzie to podcast w formie rozmowy? A może jednak krótka, parominutowa audycja z informacjami? Może przeczytany artykuł z bloga firmowego?

Gdy już odpowiemy na to pytanie, w ruch idą szare komórki, serce i kreatywność. Trzeba wymyślić tytuł audycji, teksty do oprawy, zwiastuna promocyjnego, poszczególnych sweeperów (o ile są potrzebne rzecz jasna). Potem swoje robi lektor, który nagrywa oprawę. W przypadku “Łowców wyzwań” zdecydowaliśmy się zatrudnić Macieja Gudowskiego, czyli najlepszy głos lektorski w kraju. Stworzona oprawa i założenia to szkielet podcastu. Teraz ten kościec trzeba obudować żywą tkanką, czyli treścią tworzoną przez podcastera.

W zależności od tego, czego potrzebujemy, odpowiedzi na pytanie “jak zrobić podcast?” jest bardzo wiele. Jeżeli chcesz, abyśmy stworzyli Twój podcast – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci stworzyć swoje medium tego rodzaju.

Koniecznie zobacz zwiastun naszego podcastu!

Podcast autorstwa Pawła Ptaszyńskiego będzie do posłuchania między innymi tutaj:

🔊 Spotify
🔊 Google

Polub i obserwuj serwis GOcast. na Facebooku.

Każdego dnia podejmujemy wyzwania w różnych dziedzinach życia. Każdy z nas ma swoją interesującą historię. Dołącz do nas!