Jak zrobić podcast? O tym pisaliśmy przy okazji “Łowców wyzwań”. Natomiast jak zrobić podcast na żywo i to w dodatku interaktywny? To już jest, bez wątpienia, nieco większe wyzwanie.

“Włącz się!”, czyli podcast o biznesie i nie tylko, to jedna z naszych propozycji podcastowych. Z pewnością podczas pandemii i konieczności domowej izolacji wielu z nas do głowy przychodziły różne interesujące pomysły. Takim kwarantannowym pomysłem było właśnie stworzenie podcastu o biznesie i nie tylko.

Dla kogo jest ta audycja? Dla każdego, kto chce się czegoś nauczyć. Niewątpliwie, biorąc pod uwagę, że mowa jest o biznesie – to program skierowany jest do przedsiębiorców, ale mogą na nim na pewno skorzystać także pracownicy. Zadaniem audycji jest dzielenie się praktyczną wiedzą. Naszymi gośćmi są ludzie związani profesjonalnie z biznesem, prawem, psychologią czy mediami społecznościowymi.

Interaktywny podcast “Włącz się!” tworzony jest na żywo, w dodatku zdalnie, więc każdy jest u siebie. Łącze internetowe czasami sprawia problemy, dzieci wbiegają do pokoju w trakcie programu. I my jesteśmy w tym żywiole!

Program powstał w ramach współpracy naszej firmy z Profiteo Group. To cotygodniowy, facebookowy stream live z udziałem ekspertów od biznesu, psychologii, zarządzania czy marketingu. Jak pomóc innym przedsiębiorcom, gdy mamy kryzys i zbliża się recesja? Ważne, by podkreślić jedno: pomimo, że podcast tworzą lokalni przedsiębiorcy, to nie znaczy, że nie mogą z niego skorzystać słuchacze z całego kraju.

Co tydzień w czwartek o 14:00 interaktywny podcast na żywo znajdziesz na facebookowym profilu GOcast.. Natomiast po emisji każde wydanie ląduje na kanale Spotify, oraz podcastingowej platformie GOcast. O samej platformie pisaliśmy także niedawno tutaj, na naszej stronie.

Posłuchaj, wejdź na nasz profil w czwartek wieczorem i… “Włącz się!” do rozmowy!