THE ARQ – Podcast na zamówienie

Dlaczego warto taki podcast na zamówienie stworzyć? Według badań z ubiegłego roku jedna czwarta polskich internautów słucha podcastów, a treści audio bez wątpienia stają się coraz popularniejsze, przede wszystkim za sprawą technologii mobilnych. Podcast to przede wszystkim “radio na żądanie”. Można ich słuchać w dowolnym miejscu i czasie, można słuchać ich wielokrotnie odświeżając i przypominając sobie treść. Tak, jak inne tego typu przykłady content marketingu można wykorzystywać je do promocji firmy i kreowania wizerunku. Co najważniejsze – oczywiście w Internecie zostają one “na zawsze”.

Magazyn THE ARQ to treści, które inspirują. To nieszablonowe podejście do publikacji oraz tworzenia contentu w Internecie. (…) Bez reklam, bez wyskakujących okienek, w minimalistycznym i nowoczesnym layoucie. THE ARQ to lifestyle, design, nowe technologie, moda i kultura. Treści dla świadomego odbiorcy.

Nasza współpraca z magazynem polega na przekształceniu treści pisanej w dźwiękową. Jako partner magazynu tworzymy podcast na zamówienie: THE ARQ – Odbieraj Świadomie. Posłuchaj!

Podcast THE ARQ – Odbieraj Świadomie znajdziesz m.in. na platformie Anchor, Spotify i Google Podcasts.

To, co firma cnw media zamierza zaproponować innym to coś zupełnie nowego. Rynek podcastów jeszcze się w Polsce rozwija i jest jeszcze wiele do zrobienia, aby na ten środek przekazu zapanowała prawdziwa moda. Tym niemniej umiejętności, które posiadamy my, w połączeniu z doświadczeniem działów marketingu naszych klientów z pewnością będą czynnikami, które do rozwijania tej mody się przyczynią.