Filmy promocyjne to bez wątpienia oprócz podcastów ważny element w marketingu i relacjonowaniu wydarzeń. Świetna atmosfera, genialni DJ-e, fantastyczni goście i… bilard! Jedyne takie miejsce w Zielonej Górze, czyli klub Hot Shots. Zawitaliśmy tam w okolicach Walentynek 2020, by na własnych obiektywach poczuć to, jak może wyglądać fajna impreza.

Zobacz, jak Hot Shots gra pierwsze skrzypce w mieście, w dodatku w towarzystwie Patryka Levickiego!

W przeciwieństwie do zwykłych facebookowych wrzutek z telefonu, profesjonalne filmy promocyjne to coś, na co warto poświęcić trochę uwagi, czasu i środków. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Jeżeli zdecydujesz się zaufać tym, którzy znają się na produkcji wideo, możesz zyskać zdecydowanie więcej, niż w sytuacji, w której w swoich społecznościówkach posiłkujesz się tylko własnoręcznie stworzonymi klipami.

Jak takie klipy robi firma cnw media? Wszystko zależy od tego, czego Tobie potrzeba. W katalogu na rok 2020 wyróżniliśmy cztery główne produkty filmowe.

Po pierwsze: videoPromo2.

To zaplanowana produkcja. Stworzymy scenariusz, wybierzemy muzykę,zaangażujemy aktorów lub statystów.Wreszcie nakręcimy i zmontujemy Twój klip, nagramy głos najlepszegolektolektora, a Ty otrzymasz klip, którym nie każdy może się pochwalić!

Po drugie: ZaVLOGuj się!

Stworzymy dla Ciebie vlog. Od zaprojektowania programu i jego założeń, przez produkcję oprawy wizualnej, po nakręcenie i realizację, odcinek po odcinku.

Po trzecie: SmartFilmy PRO.

Nie od dziś wiadomo, że zamiast czytać o ofercie lub produkcie chętniej wybierzemy możliwość obejrzenia klipu na ich temat. Tu pojawia się nasza propozycja: krótkie klipy z przeznaczeniem do mediów społecznościowych. Piętnastosekundowe, ale wciąż profesjonalne produkcje, z których skorzystasz na Facebooku, Instagramie czy TikToku.

A jeżeli organizujesz wydarzenie, to my zrelacjonujemy je Tu-i-teraz!

Możemy zaprosić Cię do udziału w projekcie “Godzina w minutę”. To nasza autorska propozycja dokumentująca ciekawe wydarzenia. Pojawiamy się w różnych miejscach, w różnych porach, z zupełnie różnych okazji. Przez godzinę uwieczniamy w obiektywie, to co widzimy. Następnie kompresujemy to do sześćdziesięciu sekund pełnych najciekawszych kadrów. Możemy przygotować jeden lub więcej klipów z relacją z Twojego eventu, także w technologii wideo 360 stopni.